“Бути відповідальним – це пристібати пасок за кермом”

Однією з причин, яка спричиняє летальні наслідки – це ігнорування водіями пасків безпеки, які в більшості випадків допомагають зберегти життя пасажирів та водіїв у ДТП. 

У звязку зі збільшенням смертельних випадків, зафіксованих на дорогах у Львівській області, у Департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації спільно з Dis-moll production створили серію соціальних роликів “Безпека на дорозі”.

Сумна статистика згідно з даними правоохоронців свідчить: лише на початку 2017-го року 124 людини померли внаслідок ДТП. Загалом в аваріях травмувались 1400 учасників дорожнього руху, а це на 24% більше ніж минулого року. 

Відтак на початку року патрульна поліція Львова за непристебнуті паски склала понад 4 тисячі протоколів.

Але не штрафами єдиними. Спільними зусиллями працівники департаменту стараються попередити водіїв бути обачними, зберегти своє життя і відповідно кошти на виплати штрафів.

“Бути відповідальним – це пристібати пасок за кермом” – основний лейтмотив соціального ролику, в якому знявся в ролі головного героя Тарас Стадницький. Як зазначив актор, участь у створені відео ролику взяв аби закликати мешканців бути обережним під час руху.

“Я не лише на камеру позував, направду, в житті я щоразу пристібаю пасок. Скажу більше, пасажир поруч і діти позаду теж їздять пристебнутими”, – наголосив Тарас Стадницький.

Додамо, невдовзі департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА опублікує ще два соціальних ролики за участю відомих людей Львівщини.

 

 

Posted in Корисно, Львів, Статті
Çàãðóçêà...