Був дуже крутий і зневажливо до усіх ставився, — львів’яни самотужки затримали неадекатного молодика, який вночі трощив їхні автівки (фото)

У ніч на 26 лютого, львів’янин самотужки затримав неадекватного молодика, який трощив його автомобіль. Як розповів у своєму дописі Андрій Дикий, інцидент стався близько 01:40 год., на вулиці Вербицького.

Чоловік зазначає, що саме о цій порі він почув за вікном дивні звуки, а коли подивився на вулицю, то побачив молодика, який ногою збив дзеркало з автівки львівʼянина. Чоловік швидко вдягнувся та вибіг за порушником тиші і затримав його на вулиці Коперніка, поблизу трамвайного депо.

Андрій Дикий зазначає, що хуліган був весь у крові, пручався під час затримання і відмовлявся йти у поліцію, тож львів’янин вирішив попросити іншого громадянина викликати на місце правоохоронців.

“Вийшов ще один чоловік з жінкою (власники ще одного автомобіля, який був пошкоджений) і ми разом з ними, затянули його до наших машин і чекали поліцію. Поліція приїхала, зібрали кілька заяв, тому що не всі власники повиходили, пофотографували все, забрали його. Саме цікаве — коли всі стояли на вулиці, то він був дуже крутий, зневажливо ставився і до власників авто, і до працівників поліції”, — зазначає у своєму дописі Андрій Дикий.

Чоловік припускає, що судячи з поведінки затриманого, він перебував під дією наркотичних речовин. Однак, коли правоохоронців попросили перевірити затриманого то виявилося, що зробити експертизу ніде.

“Правоохоронці відповіли, що в нас вже близько року як експертизи ніхто не робить, адже раніше це робили на Науковій, але тепер лабораторію закрили. Одним словом, він сказав, що не вигідно проводити експертизи, дуже дорого”, — пише Дикий.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!