Бився головою у стіну, а потім помер: поліція встанолює причини смерті чоловіка

У столиці, 20 грудня, чоловік помер після того, як бився головою об стінку. Його тіло направлено на судово-медичну експертизу, яка остаточно встановить причину смерті. За її висновками буде прийнято рішення щодо надання правової кваліфікації події. Про це розповіли у відділі комунікації поліції Київської області.

Близько 4:30 год., у поліцію надійшло повідомлення про сімейний конфлікт у будинку на вулиці Юрія Шевельова. На виклик одразу виїхав наряд патрульної поліції.

До правоохоронців звернулася мати, яка розповіла, що почула підозрілі звуки із кімнати 37-річного сина.

Коли вона змогла потрапити у кімнату, то побачила, що син б’ється головою об стіну та розкидає речі. Також жінка додала, що він вживає наркотичні засоби та зловживає алкоголем.

Аби заспокоїти та уберегти чоловіка від подальшого травмування, поліцейські поклали його на підлогу, застосували спеціальній засіб кайданки та викликали «швидку допомогу».

Але згодом жінка помітила, що стан здоров’я її сина раптом погіршився, і він перестав рухатися.

Поліцейські негайно зняли кайданки та намагались надати чоловікові первинну домедичну допомогу, але він помер до приїзду лікарів. На місце події прибула слідчо-оперативна група, яка провела першочергові дії, у ході яких виявила у квартирі пристрій для вживання наркотичних засобів.

Тіло померлого направлено на судово-медичну експертизу, яка остаточно встановить причину смерті. За її висновками буде прийнято рішення щодо надання правової кваліфікації події.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!