Частина вулиць у Львові перекрита для руху транспортних засобів в зв’язку з ремонтом

Опубліковано 3 Січня 2018 о 11:33

Від сьогодні перекрито рух транспортних засобів на вул. Генерала Т. Чупринки.

Від сьогодні, 3 січня, з 09.00 год і до 18.00 год 4 січня перекрито рух транспорту на вул. Генерала Т. Чупринки (від вул. Київської до вул. Новий Світ). Про це повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

У зв’язку з проведенням робіт з ремонту аварійного каналізаційного випуску від фундаменту до вуличного каналізаційного колектора житлового будинку на вул. Генерала Т. Чупринки, 34, від сьогодні, 3 січня, з 09.00 год і до 18.00 год 4 січня, буде перекрито рух транспорту вул. Генерала Т. Чупринки (від вул. Київської до вул. Новий Світ). Роботи виконує ЛМКП «Львівводоканал».

На час проведення ремонтних робіт об’їзд громадського транспорту відбуватиметься відповідно до затвердженої схеми організації дорожнього руху. Натомість трамваї маршруту № 2 курсуватимуть за зміненим напрямком: вул. Коновальця – вул. Вітовського – вул. Ів. Франка – вул. Личаківська – Погулянка та у зворотному напрямку.

Департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради просить вибачення у мешканців за тимчасові незручності, пов’язані з проведенням необхідних ремонтних робіт.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM