Чемпіонат України з гірських автоперегонів «ІІІ Гран-Прі Трускавець 2019» (відео)

5–7 квітня, на території Дрогобицького району, відбудуться перший і другий етапи чемпіонату України з гірських автоперегонів «ІІІ Гран-Прі Трускавець 2019». З цієї нагоди сьогодні, 3 квітня, у Львові, у холі Львівської обласної державної адміністрації відбувся брифінг.

Учасниками зустрічі були:
— заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Андрій Тур;
— Сергій Єженков — голова Галицького Автомобільного Клубу, суддя національної категорії.

IA “ZIK”, з посиланням на відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату РДА, інформує, що 5 квітня Трускавець зустріне учасників з усієї України, а також з Латвії та Британії. Відкриття — о 20:00 год. на майдані Незалежності.

Траса змагань прокладена центральними вулицями Трускавця та на гірських пагорбах. Заїзди відбуватимуться впродовж двох днів і подарують незабутні враження. 

З міркувань безпеки траса сезону 2019 має певні відмінності, адже у перший день змагань, учасники виконуватимуть у Трускавці декілька складних елементів. Серед них найбільш видовищний — «бочка з розворотом на 360 градусів». Також в центрі міста буде облаштована та працюватиме найбільша глядацька зона для понад тисячі глядачів. Одночасно, міські заїзди транслюватимуть у режимі он-лайн на великому екрані.

Другий день змагань відбуватиметься на перевалі Борислав–Східниця.

Особливу увагу організатори надають заходам безпеки. У дні змагань буде перекриття руху транспорту та пішоходів на наближених до місця змагань ділянках, а також посилять охорону громадського порядку. 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!