Через блокування “Тиси” на Закарпаття вилітає керівник Держмитниці (фото, відео)

Опубліковано 31 Травня 2020 о 14:55

На Закарпаття терміново відряджено в. о. голови Держмитслужби Ігоря Муратова та голову Держприкордонслужби Сергія Дейнеку. Про це повідомляє Мінфін.

У Мінфіні стверджують, що кілометрові черги утворилися через водіїв, які відмовилися письмово декларувати переміщувані товари та подавати документи до митного контролю, відсутність у них необхідних документів для переміщення посилок, перевищення обмежень щодо вартості товарів понад норми тощо.

«Це чергова спроба перетнути кордон незаконним шляхом і завезти контрабандні товари. Однак, ці схеми більше не спрацюють. Як раніше вже не буде. І до цього мають звикати всі. Ключове завдання реформи митниці, яка зараз в пріоритеті Уряду, це боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил. І це не якісь точкові рішення, а системний підхід. Ми уже посилили контроль за роботою митниць, слідкуємо і даємо оцінку діям митників і методам їх роботи. У нас є розроблений чіткий план заходів з протидії контрабанді та незаконному ввезенню товарів. І він поступово втілюється в життя. Ми маємо важелі, що дозволять тримати у великому тонусі і митників, і контрабандистів», — прокоментував заступник Міністра фінансів Юрій Драганчук.

Як повідомляє, закарпатський журналіст Віталій Глагола, люди скинули з дороги автомобіль прикордонників у кювет.

Нагадаємо, сьогодні, 31 травня, близько 9:30 год., КПП “Тиса” перекрили водії мікроавтобусів.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM