Через концерт гурту «Океан Ельзи» будуть зміни у русі транспорту та тимчасові перекриття

З нагоди 360-річчя Львівського національного університету ім. І. Франка гурт «Океан Ельзи» дасть безкоштовний концерт. Про це повідомляла “Варта1”.

Музиканти виступлять на спеціальній сцені перед головним корпусом університету вже 18 вересня.

Як повідомили у пресслужбі ЛМР, через виступ будуть деякі зміни в русі транспорту:

Так, у зв’язку з підготовкою та проведенням концерту, з 01:00 год 18 вересня на вул. Університетській для руху транспорту перекрита права крайня смуга у напрямку руху від вул. Листопадового Чину до вул. Січових Стрільці, а з 14:00 год і до 05:00 год 19 вересня закритою буде вся вул. Університетська.

Далі 18 вересня з 16:00 год. до 00:00 год для руху транспорту буде закрита вул. Листопадового Чину від пл. Григоренка до вул. Новаківського, вул. Лепкого, вул. Огієнка, вул. Гоголя, вул. Крушельницької, вул. Словацького на відрізку від вул. Словацького до вул. С. Стрільців, вул. С. Стрільців на відрізку від вул. Словацького до вул. Костюшка.

Щодо змін у русі транспорту, то 18 вересня тролейбусний маршрут № 32 не курсуватиме, а тролейбуси № 22 їздитимуть за маршрутом «Автовокзал–вул. Суботівська» по вул. Ряшівська–Городоцька–Сяйво–Широка.

Також з 16:00 год автобусні маршрути № 33 та № 38 курсуватимуть до вул. Коперника — зупинка громадського транспорту «Головна Пошта».

Автобусні маршрути № 15 та № 43 з 16:00 год у частині зміни руху курсуватимуть вул. Устияновича–вул. Бібліотечна–вул. Дорошенка–вул. С. Бандери–вул. Коперника–вул. Дорошенка — далі за маршрутом.

Нагадаємо, що на безкоштовний концерт гурту “Океан Ельзи” пускатимуть лише вакцинованих відвідувачів, або за наявності негативного тесту.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!