Через півсотні пачок сигарет 21-річний контрабандист втратив «Фольксваген», оцінений у майже 50 тисяч гривень (фото)

Опубліковано 12 Квітня 2019 о 19:18

А в пункті пропуску «Дзвінкове», кмітливий українець запакував тютюновими виробами спеціально виготовлений сховок в акумуляторній батареї. І всього через півсотні пачок сигарет 21-річний чоловік втратив свій «Фольксваген», 2000 року випуску, угорської реєстрації, оцінений у майже 50 тисяч гривень.

Інший чоловік — 54-річний громадянин Румунії, повертаючись додому через пункт пропуску «Дяково», теж прихопив з собою сигарети, які спробував приховати в пластиковій каністрі. Тютюнові вироби у чоловіка вилучені.

Українець, що направлявся в Росію, через пункт пропуску «Гоптівка», на автомобілі зі спеціально облаштованою схованкою та товаром у ній, теж позбувся транспортного засобу. Чоловік, 1981 року народження, у паливному баку автівки «Форд», 1989 року випуску, перевозив майже 6 тисяч штук запчастин для автомобілів. Щоб дістати увесь товар, правоохоронцям довелося демонтувати паливний бак. Вилучений автомобіль правоохоронці оцінили у 35 тисяч гривень, а вартість запчастин, наразі, з’ясовується.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM