Через порушення “локдауну” закрили понад півтисячі закладів в Україні

В Україні через порушення карантинних правил правоохоронці закрили півтисячі розважальних закладів і ресторанів, понад 60 ТРЦ та 40 клубів. Про це стало відомо під час селекторної наради з питань запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, під головуванням Президента України Володимира Зеленського, передає “УНН”, з посиланням на пресслужбу ОПУ.

“Правоохоронці повідомили, що через порушення карантинних правил вони закрили півтисячі розважальних закладів і ресторанів, понад 60 ТРЦ та 40 клубів”, – йдеться в повідомленні.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль додав, що уряд за дорученням Президента України підготував інформацію щодо того, які карантинні обмеження діють в інших країнах.

“Ми порівняли 18 європейських країн за індексом жорсткості, який враховує низку показників. Для прикладу, в Італії цей індекс становить 87,9, у Німеччині — 85,1, у Греції — 84, в Австрії — 78, у Польщі – 71. Україна серед 18 країн посідає 16-те місце й має індекс жорсткості 61,5. Тобто в нас один з найнижчих показників жорсткості карантинних обмежень”, — сказав Шмигаль.

Читайте також:   У Львові чоловік викрав меблі та холодильник з готелю

Нагадаємо, що з 8 по 25 січня у Києві та по всій Україні введений локдаун через пандемію COVID-19.

Забороняється робота непродовольчих магазинів, а також ринків та ярмарків, діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім: торгівлі виключно товарами, що належать до продуктів харчування, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, засобами гігієни, побутової хімії, засобів зв’язку, друкованих засобів масової інформації, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин, на торгівельних площах, не менше як 60 відсотків яких призначено для торгівлі такими товарами.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!