Через ремонт на водогоні, львів’ян просять запасатись водою

У зв’язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт на магістральному водогоні діаметром 1200 мм «Стрий–Львів», у районі с. Верчани, ЛМКП «Львівводоканал» попереджає про зменшення об’єму подачі води до міста. Про це поінформували на сторінках “Гарячої лінії міста”, у “Facebook”.

Таку  вівторок, 19 листопада, з 09.00 год. і до 18.00 год. 20 листопада водопостачання здійснюватиметься з пониженим тиском та за скороченим графіком у Франківський район, центральну частину міста і прилеглі до неї житлові мікрорайони Шевченківського району, житловий масив «Броньова», частину житлового масиву «Сихів» (пр. Червоної Калини, вул. Довженка, вул. Чукаріна, вул. Хуторівка і прилеглі до них вулиці), житловий мікрорайон «Новий Львів», Залізничний район, обмежений вулицями Городоцька–Чернівецька–Залізнична–Б. Міхновських.

Відновити стабільне водопостачання у повному обсязі заплановано з 18.00 год. 20 листопада.

ЛМКП «Львівводоканал» просить створити необхідний запас води, сподівається на розуміння і просить вибачити за тимчасові незручності, пов’язані з виконанням аварійно-відновлювальних робіт.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!