Черлідерки Львівщини змагалися за обласні нагороди

88013959_572652336661330_6906128517990187008_n

23 лютого Львів приймав чемпіонат області з черлідингу. Ці змагання стали одними з наймасштабніших у місті: понад 600 черлідерок боролися за нагороди. Це представниці львівських клубів (15-ти осередків клубу «LVIV ANGELS» та трьох осередків «Nancy Dolls»), а також — спортсменки зі Стрия.

Черлідерки п’яти вікових категорій (3−5 років, 5−8 років, 8−12 років, юніори та дорослі) змагалися у трьох стилях (джаз, фрістайл і хіп-хоп) у соло, дуетах, квартетах і командах.

Серед учасниць найбільше було «Львівських янголів», отож, левова частка нагород здобута ними. Чемпіонами Львівської області стало 13-ть команд, 9-ть квартетів, 6-ть дуетів та 10-ть соло «Lviv Angels».

Вагомі здобутки й у черлідерок «Nancy Dolls»: два перших місця у командних змаганнях, два перших серед квартетів, сім перших серед дуетів та 14 золотих медалей у сольних виступах.

Чемпіоном повернулася до Стрия й місцева чер-данс-фрістайл-команда, яка посіла перше місце у віковій категорії 8–12 років (шкільна ліга).

Крім спортивного, ці змагання мали й важливе соціальне значення, оскільки батьки черлідерів та інші вболівальники і глядачі долучилися до добрих справ, зробивши благодійний внесок у розмірі вартості вхідного квитка (50 грн.). Невеликий внесок кожного у поєднанні з іншими дав відчутний результат: на змаганнях було зібрано 60 000 грн. До збору зазначеної суми долучилися також тренери і керівництво спортивних клубів з черлідингу. Усі зібрані кошти передадуть до благодійного фонду «Світ дитини», одним із проєктів якого є всебічна допомога хворим дітям, у тому числі невиліковно хворим.

Додамо, що черлідерки «LVIV ANGELS» та «Nancy Dоlls» були суперницями лише на львівському килимі. Невдовзі вони дружнім колективом вирушать до Харкова, де 9–10 березня представлятимуть Львівщину на чемпіонаті України.

varta1.com.ua: Новини