Чернігівські патрульні врятували життя 17-річного хлопця, який пішов у ліс і зник

Патрульні поліцейські подолали сім кілометрів по пояс у снігу через поле та ліс, світили ліхтариками з мобільних телефонів і встигли відшукати живим дуже змерзлого 17-річного хлопця. Про це інформує Сектор комунікації поліції Чернігівської області.

Хлопець з села Піски пішов у бік лісу і не повернувся, він зник близько опівночі.

Поліцейські планували знайти хлопця по слідах. Справді було видно, що від свого дому хлопець пішов навпростець через поле до лісу.

За словами патрульного Максима Пономаренка, він з напарником Дмитром Харченком та слідчо-оперативною групою кинулися пішки навздогін. Використання службової автівки на півметровій сніговій цілині було виключене.

“Коли ми «взяли слід», одразу попросили чергову частину дати нам у підсилення слідчо-оперативну групу. У полі було дуже холодно, вітром замітало сліди, але ми були налаштовані знайти хлопця будь-що. В одному місці сліди розходилися у дві сторони, тому ми розділилися зі слідчо-оперативною групою. Хлопець блукав колами то в полі, то в самому лісі, то виходив з лісу, то знову заходив, – розповідає Максим Пономаренко.
Зрештою, за декілька годин пошуків патрульні побачили вдалині людський силует. Хлопець уже досить довго пролежав на снігу. На щастя, був живий і притомний, проте неспроможний самостійно рухатись. Він одразу розповів, що не відчуває ніг.”

Поліцейські сім кілометрів через сінг вели хлопця до автівки. Вони брали хлопця під руки та по черзі вели його, час від часу розтираючи руки та ноги. Вони самі вже змерзли, понабирали у взуття снігу, у правоохоронців розрядилися телефони з ліхтариками, але вони мали врятувати хлопця, життя якого висіло на волосині.

Патрульним автомобілем поліції парубка негайно доставили до Бахмацької центральної районної лікарні. Лікарі поставили йому діагноз: загальне переохолодження та обмороження ніг.

 

 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!