Чоловік, який вижив після ураження блискавкою-вбивцею у Львові розповів про свій другий день народження (ВІДЕО)

Як повідомлялося раніше, від удару блискавки у Львові загинуло дві людини: 9-річна дівчинка та 30-річний чоловік. Ще двох людей із важкими опіками доставлено до лікарні.

Наразі в міській лікарні перебуває двоє потерпілих – це 10-річний хлопець та його батько. На тепер їхній стан середньої тяжкості, але стабільний. У хлопчика лише незначний опік від ланцюжка на шиї, однак його організм переніс кардіо-неврологічний стрес, тому він у реанімації – разом із ним його матір. Батько ж під кардіо-моніторингом в іншій палаті. Про це пише ТСН новини.

Читайте також: Стало відомо, за яких обставин смертельна блискавка забрала життя дитини та чоловіка у Львові

Відео ТСН

Обидва потерпілі при свідомості. За словами батька, моменту ураження блискавкою він не пам’ятає, а цей день тепер вважатиме другим днем народження. Порятунок свій і сина Остап Небиловський пов’язує із хрестиками на тілі. Від металевих прикрас залишилися опіки на тілі та пропалені футболки. “Другий день народження! Хрестик натільний – на футболці були дірки. В дитини також був ланцюжок, від неї опік”, – розповів чоловік.

Медики кажуть, що загрози життю постраждалих немає. “Стан їх наближався до середньої важкості. Батько зараз знаходиться під кардіомонітором, тому що всі, хто пройшов ураження високою напругою – обов’язкове спостереження протягом доби”, – пояснив лікар 8-ї міської клінічної лікарні Тарас Думанський.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!