Чоловік, який зґвалтував 11-річну дівчинку у під’їзді, отримав вирок суду

Чоловіка, який зґвалтував 1-річну дитину у Києві  засуджено до 15 років тюрми за насильство. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури Київської області.

За підтримання публічного обвинувачення ювенальними прокурорами Деснянської окружної прокуратури м. Києва судом оголошено обвинувальний вирок мешканцю Київщини, який вчинив сексуальне насильство відносно малолітньої дитини.

Це сталося в березні 2018 року.

“Чоловік підстеріг 11-річну дівчинку поруч із ліфтом у під’їзді багатоповерхівки. Скориставшись відсутністю сторонніх осіб, зловмисник схопив дівчинку та вчинив відносно неї дії сексуального характеру, задовільнивши свою статеву пристрасть неприродним способом”, — повідомляється в матеріалах справи.

Дії чоловіка кваліфіковано за ч. 3 ст. 153 КК України, тобто насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом, вчинене щодо малолітньої особи.

У ході судового розгляду прокурор повністю довів вину обвинуваченого у вчиненні вказаного злочину та наполіг на максимальному покаранні, передбаченому санкцією статті.

Погоджуючись із доводами прокурора, Деснянський районний суд м. Києва визнав чоловіка винним у інкримінованому злочині та призначив йому покарання у вигляді 15 років позбавлення волі.

Інформація щодо засудженого буде внесена до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.

Зловмисник перебуває під вартою.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!