Чотири будівлі у Львові перемогли у конкурсі “Кришталева цегла”

У п’ятницю, 8 грудня, у Любліні (Республіка Польща) відбулось нагородження переможців конкурсу «Кришталева цегла» на кращу будівельну інвестицію 2017 року. У цьогорічному конкурсі нагородили 4 будівлі міста Львова: ІТ-будинок, ЖК «Місто трав», ЖК «Бортнянський» та приватний будинок на вул. Мишуги, 43, передає прес-служба ЛМР.

У цю п’ятницю в Любліні відбулось нагородження переможців конкурсу «Кришталева цегла». Переможцями стали й чотири будівлі, які є у місті Львові:

  1. ІТ-будинок (архітектор Віктор Шевчук);
  2. ЖК «Місто трав» (архітектори Володимир Йосипчук, Назар Шклянка);
  3. ЖК «Бортнянський» (архітектор Роман Нарольський);
  4. Приватний будинок по вул. Мишуги, 43 (архітектор Юліан Чаплінський).

«Центр Шептицького за незрозумілих причин було перенесено з номінації «Освітні заклади» в номінацію «Офісні споруди» і не було премійовано «кришталевою цеглою» взагалі. Натомість в номінації «Освітні споруди» було обрано на перше місце дитячий садок в Білорусії і таке рішення здивувало всіх присутніх», – зазначив начальник управління архітектури й урбаністики Львівської міської ради Юліан Чаплінський.

Метою конкурсу «Кришталева цегла» є розвиток співпраці країн та регіонів по обидві сторони східного кордону Європейського Союзу. Партнерами конкурсу є представники урядів, установ, будівельних організацій та охорони навколишнього середовища, технічних університетів, галузевих організацій та товариств.

 

 

Posted in Львів, НОВИНИ
Çàãðóçêà...