Чи підтримуєте Ви заборону представляти Україну на Євробаченні виконавцям, що виступали у РФ та на окупованих територіях?

Представники телеканалу “СТБ” та “UA: Суспільне мовлення” оголосили про початок Національного відбору на Євробачення-2020 в Україні. Окрім дати прямих ефірів, терміни подачі онлайн-анкет та членів оргкомітету конкурсу також було оголошено про нові правила для конкурсантів. Про це пише “24 канал”.

Нововведення стосуються питання гастролей в Росій, окупованому Донбасі та анексованому Криму з початку російсько-української війни.

Учасник чи колектив повинен гарантувати, що:
— вони не здійснювали концертну діяльність, виступи, участь у будь-яких публічних та/або приватних заходах, організованих державними органами, установами, господарюючими суб’єктами тощо країни-агресора чи на території країни-агресора, в Автономній Республіці Крим та/або на окупованій території України після 15.03.2014 та не планують, не здійснюватимуть анонсів відповідних виступів(у) як в період до і під час проведення Відбору, так і в період після Відбору до дати Фіналу Конкурсу;
— не здійснювали в’їзд на територію/виїзд з території Автономної Республіки Крим з порушенням законодавства України.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!