Чиновник озвучив версію, чому собака травмувався (фото, відео)

Володимир Байдич, який займає посаду директора архіву Хммельницької області, каже, що хотів вивезти тварину за село. Мовляв, пес покусав його матір, йдеться у сюжеті “ТСН.19:30″. 

Чиновник каже, що не міг покласти собаку в багажник, бо він кидався. 

“Я прив’язав його до бампера і зразу від’їхав. Відстань від хати до кінця села кілометр з лишком. Ланцюг великий. Видно, колесо наїхало, коли я зупинявся, і ланцюгом обірвало шкіру на двох передніх ногах”, — пояснює свою версію інциденту Володимир Байдич. 

Втім, у поліції чоловіку не вірять. На нього відкрили кримінальну справу, повідомляла вчора пресслужба Нацполіції Хмельницької області.

Чоловіка підозрюють у жорстокому поводженні з тваринами — ч. 3 ст. 299 Кримінального кодексу.

“Працівники поліції проходять той маршрут, за яким рухався автомобіль з прив’язаною позаду собакою, щоб з’ясувати, чи не могли стати очевидцями цієї жорстокої події діти. Інакше тоді особлива відповідальність”, — каже керівниця пресслужби ГУ Нацполіції у Хмельницькій області Інна Глега. 

Байдич пояснив, що мав лише гуманні наміри — вивезти пса і десь покинути, бо той покусав його матір. Але, якщо вину директора архіву дведуть, він потрапляє за ґрати щонайменше на три роки.

Співробітники Байдича кажуть, що така поведінка не характерна для їхнього шефа. “Володимир Григорович не здатен на такі дії. Ми всі, весь колектив, шокований тим, що є зараз в інтернеті. Ті відгуки про нього пишуть люди, які абсолютно його не знають. Ми просто дуже-дуже в розпачі”, — каже заступник директора архіва. 

Нагадаємо, колишній заступник мера, а нині — директор Державного архіву Хмельницької області Володимир Байдич прив’язав собаку до автомобіля і протягнув 1,5 кілометра дорогою.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!