Чиновником ЛОДА зайнялась прокуратура: його підозрюють у привласненні державних коштів (фото)

 

У понеділок, 27 квітня, у Прокуратурі Львівської області погодили підозри очільнику одного із управлінь ЛОДА, його підлеглому та керівникам товариства у привласненні бюджетних коштів виділених на будівництво амбулаторій. Про це повідомила головний прокурор Львівської області Ірина Діденко, на своїй сторінці у “Facebook”.

Слідство з’ясувало, що впродовж 2018 року із бюджету виділено кошти на будівництво шести об’єктів, переважно абулаторій. Тендер на всі об’єкти виграло одне товариство.

“Наразі, маємо достатньо доказів, тому погодили підозри у привласненні 1,3 млн грн при будівництві амбулаторії монопрактики в селі Дубравка:

засновникам ТОВ;
тимчасово виконувачу обов’язків начальника управління ЛОДА;
та його підлеглому.

Дії кваліфікуємо за ч. 2 ст. 28 — ч. 1 ст. 366, ч. 1 ст. 366, ч.ч. 3, 4 ст. 191, КК України”, — повідомила прокурор.

Так, для реалізації свого замислу вказані особи внесли до офіційних документів завідомо неправдиві відомості:
завищили об’єми;
вартість виконаних робіт;
використаних матеріалів.

Це при тому, що, фактично, роботи виконані не були.

“На фото амбулаторія на день початку проведення експертизи, акти про виконання робіт з будівництва якої вже підписані і гроші перераховані. Наразі двом керівникам товариства про підозри оголошено.
Чиновники для їх вручення не з’явились, кажуть, що захворіли. За вчинене їм загрожує від 5 до 8 років ув’язнення, із позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю. Готуємо клопотання про обрання запобіжних заходів, відсторонення від посад”, — резюмувала Ірина Діденко.

Прокурор також повідомила, що перевіряється причетність і інших осіб, а також привласнення коштів при будівництві решти амбулаторій.

Як повідомив голова Львівської ОДА, Максим Козицький, йдеться про т. в. о. начальника управління капітального будівництва ЛОДА.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!