Численні порушення норм санітарії: на Сихові закрили ресторан “Червона рута”, у якому отруїлися 45 людей

Опубліковано 11 Червня 2019 о 16:30

Для з’ясування причин та умов виникнення спалаху захворювання на гострі кишкові захворювання фахівці Держпродспоживслужби 9 та 10 червня провели позапланову перевірку ресторану “Червона Рута”.

Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби України.

За результатами перевірки, встановлені численні порушення вимог санітарного законодавства та законодавства у сфері безпечності харчових продуктів.

“Відповідно до рішення головного ветеринарного інспектора Львівської області функціонування закладу громадського харчування «Червона Рута» тимчасово призупинено до 24.06.2019 р. За фактом виникнення спалаху захворювання на гострі кишкові захворювання Головне управління Держпродспоживслужби у Львівській області направило подання до територіального органу Національної поліції щодо порушення кримінального провадження”, — йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, що у неділю, 9-го червня, до Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні було госпіталізовано 21 людину, а ще п’ятеро пацієнтів — в інфекційне відділення Новояворівської міської лікарні.

За інформацією департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА, станом на 20:00 год., понеділка, 10 червня, у заклади охорони здоров’я області по допомогу звернулось 44 особи (серед них 5 дітей).

 

 
 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM