“Cosmopolitan” звільнив редакторку, яка поглумилася над похороном Героя Дениса Волочаєва

З “Cosmopolitan Ukraine”, 5 грудня, звільнили заступницю головного редактора журналу Євгенію Пліхіну. Про це йдеться в заяві з підписом головної редакторки “Cosmopolitan Україна” Олександри Буринської, пише “Детектор Медіа”.

«З огляду на ситуацію, що склалася, з 5 грудня 2019 року наше видання припиняє співпрацю з Євгенією Пліхіною — вона залишає посаду заступника головного редактора журналу “Cosmopolitan”. Бренд “Cosmopolitan” беззастережно знаходиться на боці свого народу в боротьбі за збереження незалежності і суверенітету, висловлює підтримку героям, які захищають Україну, і шанує світлу пам’ять загиблих, які віддали своє життя за наше мирне майбутнє», — йдеться в повідомленні.

Крім того, колектив українського журналу “Cosmopolitan” висловив співчуття родині та всім близьким загиблого Героя Дениса Волочаєва і перепросив за текст Євгенії Пліхіної.

Нагадаємо, 4 грудня, заступниця головного редактора “Cosmopolitan Ukraine” Євгенія Пліхіна, на своїй сторінці у “Facebook”, поділилася саркастичними думками щодо «помпезного похорону» з «волаючим драматизмом», який вона не могла обійти, прямуючи на роботу. Виявилося, що в дописі журналістки йшлося про прощання з полковником Центру Спеціальних Операцій «Альфа» Денисом Волочаєвим, який загинув під час виконання бойового завдання на Донбасі. Посмертно йому було присвоєно звання Героя України. Невдовзі, журналістка свій допис видалила та додала новий — у якому вибачилася за попередні слова та висловила співчуття. 

Сайт «Миротворець», 4 грудня, включив Євгенію Пліхіну до розділу «Чистилище», через «наругу над пам’яттю воїнів, загиблих під час виконання бойового завдання зі захисту України від російського агресора».

“Cosmopolitan Ukraine” вибачився за пост заступниці головного редактора видання Євгенії Пліхіної в “Facebook” та повідомив, що він не має відношення до позиції бренду.

5 грудня Євгенія Пліхіна видалила свій акаунт у “Facebook”. 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!