Де можна купити квартиру у Львові зі здачею в 2021 році?

Як вибрати вигідний варіант покупки квартири в сучасному житловому комплексі зі здачею в 2021 році?

Новобудови Львова зі здачею в 2021

Як правило, новобудови міста Львів проєктують і зводять за 2-3 роки. А тому під час купівлі нової й сучасної квартири завжди хочеться бути впевненим, що витрачені кошти нікуди не зникнуть. Найкращий варіант — купити квартиру в житловому комплексі, який планують ввести в експлуатацію в поточному році. Так можна самостійно відстежувати перебіг будівельних робіт, контролювати якість їх виконання.

Які житлові комплекси у Львові здають у 2021 році?

Загалом протягом 2021 року місцеві забудовники планують ввести в експлуатацію 27 житлових об’єктів. Найпопулярнішими серед них у потенційних інвесторів у первинну нерухомість вважають:

  • ЖК “Globus Premium”;
  • ЖК “Парус City”;
  • ЖК “Resident Hall”;
  • ЖК “Сад на Круглій”.

Житловий комплекс “Globus Premium”

Девелопер: GLOBUS

Дата введення в експлуатацію: 3 кв. 2021

Житловий комплекс “Globus Premium” пропонує житло елітного класу, розташоване в Личаківському районі Львова по вул. Козланюка. Серед головних особливостей цього житлового комплексу можна відзначити:

  • Масивні панорамні вікна;
  • Ергономічні й продумані планування;
  • Відкриті тераси в апартаментах;
  • Велику кількість паркових зон;
  • Малоповерхову забудову в приватному секторі;
  • Можливість купити комерцію для ведення власного бізнесу.

Оскільки представлений житловий комплекс пропонує житло елітного класу, то вартість первинного квадратного метра в цьому будинку трохи вища за ринкову (близько 59 тис. грн). 

Житловий комплекс “Парус City”

Девелопер: Парус Преміум

Дата введення в експлуатацію: 4 кв. 2021

Будівельний проєкт від компанії “Парус Преміум” об’єднує 6 будинків преміум-класу, розташованих у Франківському районі Львова, а також розвинену прибудинкову інфраструктуру, багаторівневий підземний паркінг і простору зону для сімейних прогулянок і активного відпочинку з дітьми. 

Вартість первинного квадратного метра в цьому ЖК досить доступна для середньостатистичного покупця, оскільки складає 18.9 тис. грн.

Житловий комплекс “Resident Hall”

 Девелопер: Макроекобуд

Дата введення в експлуатацію: 4 кв. 2021

Ергономічний житловий комплекс “Resident Hall” відрізняється інноваційним енергоефективним дизайном з використанням максимальної кількості скляних конструкцій. Недалеко від дому функціонують великі супермаркети “METRO Cash & Carry”, “Арсен” і будівельний гіпермаркет “Епіцентр”.

До прикладу, компактна 1-кімнатна квартира в цьому житловому комплексі обійдеться приблизно в 757 тис. грн.

Житловий комплекс “Сад на Круглій”

Девелопер: ЖБК Сад на Круглій

Дата введення в експлуатацію: 3 кв. 2021

Головна “родзинка” цього житлового комплексу полягає в забезпеченні максимального рівня екологічності у використанні будівельних матеріалів і основних технологій будівництва. Індивідуальна система опалення дає можливість заощаджувати на комунальних платіжках, а 5-ти камерні металопластикові вікна допомагають підтримувати комфортну температуру в житловому приміщенні. 

Підземний охоронюваний паркінг — додатковий приємний бонус, що дуже важливо для міста Лева.

Отже, під час вибору квартири в сучасній і ергономічній новобудові варто враховувати як репутацію самої будівельної компанії на місцевому ринку первинної нерухомості, так і особисті потреби й побажання кожного члена сім’ї!