Де у Львові гуляти з собакою — інтерактивна карта тренувальних майданчиків і місць для вигулу собак

 

Карантин — привід дізнатися більше про своє місто. Сектор геоінформаційних систем Львівського комунального підприємства “Міський центр ІТ” пропонує до перегляду унікальну карту “Майданчики для вигулу собак”.

“На карантині деякий час не можна було відвідувати парки, і постало питання: де можна вигулювати собак, якщо не в парках?”, — розповідає про ідею Руслан Пташник, керівник сектору геоінформаційних систем Львівського комунального підприємства “Міський центр ІТ”.

Окрім парків, на карті зібрані прогулянкові маршрути й тренувально-спортивні майданчики, спеціально облаштовані для собак. Об’єкти згруповані за кількістю в різних районах Львова. Найбільше — у Шевченківському (24 місця) і Залізничному (19 місць) районах.

“Це місця, де вигул собак дозволено офіційно. Ми схиляємося до думки, якщо власник знатиме, де дозволено вигулювати його улюбленця, він робитиме це саме в такому місці”, — ділиться думками керівник сектору.

Натиснувши на позначку на карті, можна дізнатися назву, розташування та район об’єкта. Також можна застосувати інші шари мапи, наприклад, “Транспорт”, де зібрана інформація про парковки, зони паркування і місця заборони. На дозвіллі це допоможе зорієнтуватися, наскільки зручно діставатися до обраного місця, і де залишити свій транспорт.

Геопортал Львівської міської ради — офіційний ресурс муніципалітету, де можна дізнатися актуальні дані про місто. Це офіційна інформація про бюджет, велоінфраструктуру, зони відпочинку, демографію, історичну спадщину, муніципальні проєкти та інші сфери. За аналогією до “Google Maps”, дані зображуються на інтерактивній карті.

Систему розроблено на платформі “GIS:SOFTPRO”. На сьогодні аналогічних за інформаційним наповненням ресурсів у Львові немає.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!