Депутати міської ради добились повернення садочку на Шевченка дітям, а не забудовникам (відео)

Опубліковано 17 Липня 2019 о 14:02

Сьогодні, 16 липня, депутати львівської міської ради Ігор Зінкевич та Сергій Івах побували на території дитячого садочку за адресою вул. Шевченка, 370-а і відзвітувалися про проведення іціативи “«Дитячі садочки – дітям!». Про це депутати повідомили, оприлюднивши відео на своїй сторінці.

 “Незабаром земельну ділянку за адресою вул. Шевченка, 370а повернуть громаді для відновлення дитячого садка! Близько року тому, ми провели зустріч з мешканцями, на якій вирішили звернутись до міської ради з вимогою внести зміни до детального плану території і повернути її первинне функціональне призначення.  За попередню каденцію ділянку дитячого садочку вивели з зони Г3-1 до зони Г2 і тут дозволили збудувати багатоповерховий житловий будинок. Минулого року наша ініціативна група разом з вами виступила, щоб дана ділянка був виключно призначений для дітей. Ми ініціювали детальний план території, щоб повернути дану ділянку в зону Г3-1. І раз і назавжи поставити крапку в питанні призначення цієї ділянки”, — повідомив Сергій Івах.

Пропозиція була прийнята, відповідно зараз очікується рішення виконкому.

 “Як депутати міської ради, ми часто зустрічаємося з тим, що нам пишуть люди про нестачу дитячих садочків, неможливість віддати дитину до садочку поблизу дому. Було багато напрацювань в цьому питанні, проте й надалі зустрічаємося з проблемою нестачі місць. Враховуючи кількість населення і зростання міста Львова розуміємо, що та кількість садочків у Львові, яка існує, не задовольняє потреб мешканців. Відповідно ми будемо підтримувати плани щодо збереження цього садочку і дати можливість людям, які тут живуть повноцінно мати можливість віддати дитину до дошкільного навчального закладу”, — повідомив депутат міської ради Ігор Зінкевич.

“Громадські слухання відбулись, тепер справа за виконкомом, який має дослухатись до думки громади”, — додали депутати.

Нагадаємо, що, наразі, є 10 об’єктів, які визначені як дошкільні навчальні заклади, але з тих чи інших причин перебувають у непридатному стані. Чому? Управління освіти роками проводить там ремонтні роботи, які ніяк не можуть закінчитись. Якби ці заклади працювали, то близько 1000 (!) малюків змогли б піти у дитсадок.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM