Депутати обрали заступників голови Львівської облради

Сьогодні, 1 грудня, під час I сесії Львівської обласної ради 8 скликання новообраний депутатський корпус підтримав кандидатуру Євгенія Гірника на посаду першого заступника голови Львівської обласної ради та Юрія Холодана посаду заступника голови облради. Про це повідомили у пресслужбі ЛОР.

Їх шляхом таємного голосування підтримав 51 обласний обранець.

Як повідомлялося, попередньо  відбулося урочисте складання присяги депутата Львівської обласної ради. Також під час сесії оголосили про створення 9 депутатських фракцій політичних партій у Львівській обласній раді.

Євгеній Гірник1986 р. н., має дві вищі освітиекономічну та юридичну, закінчив Київський національний торгово-економічно університет та Київський національний університет імені Тараса Шевченка, працював у Державному управлінні справами при Президентові  України, станом на заразкомерційний директор, ФОП Гірник В. Є., фізична особапідприємець. Одружений, має сина.
Обраний до обласної ради від партії ВО «Батьківщина».

Читайте також:   На Львівщині п’яний водій вантажівки намагався відкупитись від поліцейських хабарем (фото)

Юрій Холод1991 р. н., має дві вищі освіти, які здобув у  Львівському національному університеті імені Івана Франка (економічна та юридична).
Працював заступником директора по економічній частині ТзОВ «Ромус-Поліграф», займався підприємницькою діяльністю.
Досі обіймав посаду заступника голови Львівської обласної державної адміністрації.
Обраний до обласної ради від партії «Слуга народу».

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!