Депутати “ВАРТИ” очолили три профільні комісії у ЛМР (фото)

Депутати новообраної Львівської міської ради від партії “ВАРТА” очолили три профільні комісії у ЛМР. Так, Ігор Зінкевич став керівником комісії транспорту, зв’язку та міської мобільності, Наталія Шелестак — фінансів та планування бюджету, а Валерій Веремчук — охорони здоров’я та соціального захисту.

Про це повідомляє пресслужба партії.

Окрім того, керівника фракції “ВАРТА” Юрія Мартинюка обрали заступником голови комісії архітектури, містобудування та розвитку територій, Ореста Печенка — секретарем комісії підприємництва, інвестицій, цифрової трансформації та безпеки, Нелю Васюту — заступницею голови комісії освіти та науки. Тарас Ворко працюватиме у комісії  земельних ресурсів та агломерації.

“Кожен із представників нашої фракції обрав роботу у комісіях з огляду на ту сферу, яку добре знає, тому всі працюватимуть фахово, із розумінням проблем та як їх можна вирішувати. Щодо комісій, які очолили депутати «ВАРТИ», то вони є ключовими для всього міста. І для нас принципово, щоб ці комісії були дієвими. Покращення мобільності Львова, прозорий бюджет та ефективне використання коштів громади, розвиток і підтримка медицини — це речі, які є в основі нашої програми “5 років – 55 кроків”. І ми докладемо максимум зусиль, щоб досягнути позитивного результату для всіх львів’ян”, — коментує керівник фракції “ВАРТА” у ЛМР Юрій Мартинюк.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!