Депутати вимагають від Садового повернути попередні ціни за проїзд в електротранспорті

У четвер, 23 січня, на пленарному засіданні Львівської міської ради депутати всіх фракцій, крім «Самопомочі», звернулись до міського голови Львова Андрія Садового з вимогою скасувати нещодавно встановлений тариф на проїзд в електротранспорті.

Депутати переконані, що підняття вартості проїзду у трамваях і тролейбусах є безпідставним, а тому закликають повернути попередній тариф у 5 грн.

Зазначається, що про підвищення ціни можна говорити лише після того, як введуть електронні квитки і буде точний облік пасажиропотоку, що раніше й обіцяла Львівська міська рада мешканцям міста.

«Обіцянкою знехтували, адже напередодні львів’ян запевнили, що вартість проїзду підвищать лише після введення електронного квитка, проведення обліку пасажиропотоку та встановлення на зупинках пунктів продажу квитків, — зачитала звернення з трибуни депутатка Уляна пак. — Нічого із вищезазначеного виконано не було, отже підстав для подорожчання проїзду в електротранспорті немає.  Сьогодні для мешканців міста не є обґрунтованою вартість ані 5 грн, ані 7 грн. Тому підвищення тарифів є недоцільне, доки у Львові не запровадять е-квиток. Лише тоді буде можливим чіткий облік руху коштів, пасажиропотоку. Ми вимагаємо скасувати підняття ціни на проїзд в електротранспорті Львова і встановити попередній тариф», — йдеться у зверненні.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!