Деталі апеляції: Зайцева просить умовний термін ув’язнення

Сама Зайцева продовжує читати матеріали справи. Чим може порушувати право Дронова на оскарження. Адже учасників двоє, і доки вона читає, він чекає, зазначила журналістка. Про це пише “УНІАН”.

Журналістка Тетяна Доцяк розповіла, що ж саме хоче оскаржити в апеляції фігурантка кривавої аварії із шістьма жертвами у Харкові Олена Зайцева. “Дізналася, що хоче оскаржити в апеляції:
1) Зайцевій не зрозуміло ступінь її вини і за які саме дії отримала 10 років.
2) Зайцевій не зрозуміло, на який сигнал світлофоравона виїхала на перехрестя — жовтий чи червоний.
3) Зайцева впевнена, що закінчувала проїзд перехрестя, як того вимагають правила дорожнього руху, а саме — не вдаючись до екстреного гальмування, рухалася далі для збереження безпеки дорожнього руху”, — повідомила Доцяк.

Також, як зазначила журналістка, Зайцева впевнена, якби не Дронов — вона б проскочила. Також фігурантка моторошної ДТП переконана, що винна лише у перевищенні швидкості. “Зайцевій не зрозуміло, чи то вона зіткнулася з Дроновим, чи то він сам в неї врізався, і завадив завершити безпечний маневр. Хоча впевнена, що все ж таки то був з її боку безпечний маневр на перехресті. Ступінь вини своєї і Дронова Зайцева оцінює як 70 Дронов і 30 вона”, — наголосила Доцяк.

Також, продовжила журналістка, Зайцева просить скасувати вирок: новий вирок призначити до 5 років позбавлення волі та звільнити від покарання на випробування. Тобто — відпустити “умовно”. Крім того, фігурантка аварії просить цивільні позови поділити 70 на 30. “Ну, і цікаве:
1) Дронов “наздоганяв” Зайцеву;
2) Зайцевій також не зрозуміло, на який сигнал світлофору виїхав Дронов;
3) Зайцева вважає, що Дронову також було безпідставно призначене найсуворіше покарання”, — підсумувала журналістка.

Як повідомлялося, вирок у справі про аварію на Сумській Київський райсуд Харкова виніс 26 лютого. Обох обвинувачених — Геннадія Дронова та Олену Зайцеву — засуджено до 10 років позбавлення волі з позбавленням права керування на три роки.

Нагадаємо, ДТП сталася 18 жовтня 2017 року. Внаслідок аварії, загинуло шестеро людей, ще стільки ж отримали травми.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM