ДФС попереджає: вступають у дію нові рахунки для сплати єдиного соціального внеску

З 2 травня 2019 року вступають у дію нові небюджетні рахунки 3719, відкриті на ім’я територіальних органів Державної фіскальної служби України. Про це повідомляють у Головному управлінні ДФС у Львівській області.

Для сплати коштів єдиного внеску та фінансових санкцій у зв’язку з проведенням реорганізації територіальних органів ДФС, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (код банку — 899998) потрібно буде переоформити реквізити для внесення ЄСВ.

“Звертаємо увагу, що граничний термін використання існуючих рахунків по зарахуванню єдиного соціального внеску (далі — ЄСВ), які відкриті на балансі Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві, закінчується 01.05.2019 р. Починаючи з 02.05.2019 р. кошти, які сплачуватимуться платниками на старі рахунки із зарахування ЄСВ, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам як нез’ясовані надходження”, — йдеться у повідомленні.

Враховуючи зазначене, з метою своєчасної та належної сплати ЄСВ,  у відомстві наголошують на необхідності  починаючи з 02.05.2019 р. здійснювати сплату ЄСВ за новими реквізитами рахунків, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (код банку — 899998).

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM