Діти с.Великі Грибовичі і с.Малехів отримають можливість поїхати на оздоровлення

Опубліковано 18 Квітня 2017 о 13:10

На оздоровлення дітей села Великі Грибовичі і села Малехів  з міського бюджету Львова буде виділено півмільйона гривень. Кошти будуть перераховані цього місяця, як субвенція з міського бюджету Львова сільським бюджетам Великих Грибович та Малехова. Про це інформують на сайті Львівської міської ради.

«У міському бюджеті передбачено виділити 250 тис. грн. с. Великі Грибовичі і 250 тис. грн. с. Малехів на оздоровлення дітей, а саме на придбання путівок на оздоровлення. Це субвенція з міського бюджету Львова цим сільським бюджетам. Ці гроші було заплановано переказати в травні, щоб селищні ради могли придбати путівки. Однак вони попросили перенести переказ на квітень», – розповів Олег Іщук, директор департаменту фінансової політики.

В міському бюджеті Львова передбачаються кошти на виділення субвенції с. Великі Грибовичі і с. Малехів на оздоровлення дітей кожного року.

«Кожного року з міського бюджету виділяються кошти на оздоровлення дітей с. Великі Грибовичі і с. Малехів. Ми підтримуємо таку ініціативу і вважаємо її надзвичайно важливою і необхідною. Завдяки цим коштам, батьки мають можливість організувати дозвілля для своїх дітей у таборах, щоб вони оздоровилися та активно і весело провели час», – розповіла Галина Слічна, директор департаменту гуманітарної політики ЛМР.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM