Дівчата, які курили, розпивали алкоголь та записували відео в столичній церкві, звернулися з вибаченнями (відео)

 

Нещодавно у мережі оприлюднили відео, на якому дівчата “відриваються” на Великдень у Храмі Різдва Христового в Києві. Про це повідомляла “Варта1“.

Громадський резонанс був настільки широкий, що незабаром юних дівчат знайшли чи не у всіх соціальних мережах. У підсумку кожна з них записала ще одне відео — на цей раз з виправданнями та вибаченнями за свій поступок, повідомляє “Інформатор”.

Відео спершу з’явилося на сторінках дівчат у “Instagram”, але пізніше розлетілося по інтернету.

 

Користувачі соцмереж сприйняли поведінку підлітків вкрай негативно, через що на них обрушилася хвиля “Хейту”. За деякий час кожна з учасниць опублікувала відео з вибаченнями.

“Мене звати Єва і я хочу вибачитися за інцидент, який стався з моєю участю в церкві Різдва Христового. А саме — я задула свічку. Я хочу щиро попросити вибачення у людей, чиї почуття я зачепила. Я не думала, що все це буде настільки масово, і взагалі, що хтось із сторонніх про це дізнається. Єдине, що я можу сказати — мені правда дуже шкода, що в настільки світле свято Великодня ви повинні спостерігати, як дві малолітні дурепи зайшли до церкви і почали творити якусь хрінь”, — промовила одна з дівчат.

Вона також додала, що в той день вони не були під наркотичними речовинами і нічого міцнішого за пиво не пили.

Виправдувальне відео записала і друга фігурантка історії: “Я — Настя, та дівчина, яка зайшла до церкви і почала вести себе негідно. Мені дуже шкода, що так вийшло. Я показала себе з жахливою боку. Це була дурість, яку ми не обміркували. Я хотіла б попросити вибачення у всіх, чиї почуття я зачепила”.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!