Для Львівського перинатального центру закупили обладнання на 11 млн грн

Опубліковано 5 Серпня 2020 о 15:32

Перинатальний центр, який є одним з основних медичних закладів охорони здоров’я матері та дитини у Львівській області — насамперед з надання висококваліфікованої спеціалізованої медичної допомоги жінкам із загрозою переривання вагітності та передчасними пологами, — отримає обладнання за 11 мільйонів гривень, поінформували в ЛОДА.

«Ми закупили для центру медичне обладнання за 11 мільйонів гривень, роботи на об’єкті тривають. Сподіваюся, невдовзі корпус повноцінно прийматиме пацієнток», — повідомив заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Холод,

Станом на сьогодні, у триповерховому приміщенні завершили ремонт другого та третього поверхів. На першому поверсі необхідно застелити лінолеумне покриття, а також змонтувати підвісні стелі.

У 2020 році для виконання решти робіт та придбання монтованого обладнання перинатального центру передбачено загалом понад 45 мільйонів гривень, а саме: кошти ДФРР — 25 млн гривень, обласний бюджет — 20 млн гривень.

Читайте також:   Львівщина та коронавірус: статистика за минулу добу

Загальна кошторисна вартість реконструкції центру – понад 336 мільйонів гривень, з яких 161 млн гривень – кошти, які витратили на першу чергу.

Нагадаємо, що у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі працює пологовий стаціонар — перша черга медичної установи, яку відкрили 22 червня 2018 року. У акушерському корпусі ЛОКПЦ, окрім відділення патології для вагітних і пологових залів, є операційний блок, реанімаційні відділення для дітей і дорослих, відділення новонароджених, відділення патології новонароджених тощо.

Перинатальний центр закрили на реконструкцію у жовтні 2013 року.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM