Дмитра Українського представлено до держнагороди посмертно

Боєць Королівської бригади, з яким, 8 серпня цього року, був втрачений зв’язок під час виконання бойового завдання, загинув. Тіло Українського Героя та побратима потрапило до рук окупантів, які безжалісно та безсоромно використали його для пропагування ідей «руського миру» та війни. Про це сповіщають на сайті 24 ОМБр ім. Короля Данила. 

Дмитро Михайлович Український народився та виріс на Донбасі. З початком окупації вирішив добровольцем, зі зброєю в руках, стати на захист своєї Батьківщини.

8 серпня, у складі групи виконував розвідувальне завдання в, так званій, “сірій зоні”. Будучи командиром групи прикриття, потрапивши у засідку, прийняв бій. Основна група, отримавши доповідь від Дмитра Українського про засідку, почала відхід, а він разом із побратимом, якому щойно виповнилося лише 19 років, вели бій з переважаючими силами противника. З’ясувавши, що основна група відійшла й отримавши наказ на відхід, залишився посеред ворога й наказав відходити 19-річному розвіднику.

Молодший сержант Дмитро Михайлович Український загинув як герой та справжній боєць. Пам’ять про нього завжди залишиться в серцях його побратимів, які знали його як чесну і порядну людину з високим відчуттям справедливості.

За мужність та героїзм в ході виконання бойового завдання Дмитра Українського представлено до державної нагороди посмертно.

 

 

Posted in Зх. Україна, НОВИНИ
Çàãðóçêà...