До кінця року на дорогах України встановлять ще 200 камер, — Криклій

Опубліковано 7 Серпня 2020 о 18:24

До кінця поточного року Міністерство інфраструктури має на меті встановити ще 200 камер автоматичної фото- та відеофіксації на дорогах по Україні. Про це під час брифінгу, у п’ятницю, повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій, передає “УНН”.

“Не забуваймо, будуючи дороги, і про безпековий компонент. Нагадаю, що кожен рік ми маємо дуже прикру статистику по кількості загиблих на дорогах. Невтішна ця статистика. З року в рік ми маємо кількість втрат значно більша, ніж під час антитерористичної операції в зоні ООС. І саме для цього амбітно реалізовується вже, власне, на максимальних швидкостях проект по безпеці доріг — на 83 %, я думаю, що до 100% доведемо в цьому році — по реалізації безпекових компонентів. А це саме автоматична фото- і відеофіксація, яка з червня місяця в цьому році запрацювала, і вже 50 камер облаштовано”, — зазначив Криклій.

Читайте також:   На Львівщині штормове попередження

Камери облаштовані якраз у Львівській та Київській областях, уточнив він.

“Наша мета до кінця року — ще 200 камер встановити автоматичної фото- та відеофіксації, бо, насправді, дорога якісна, дорога швидка — це, в тому числі, і виклик перед нашими водіями, тому що одразу з’являється бажання трохи підвищити швидкість, а це наражає на небезпеку як себе, так і близьких. Саме для того, щоб це не відбувалося, — автоматична фото- та відеофіксація. Крім цього, це пішохідні переходи, це освітлення автономне, інші в рамках безпеки дорожнього руху проекти, які дозволять не тільки нам збудувати дороги, але і, власне, захищати життя на цих дорогах”, — вказав міністр.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM