До Львова завітали найновіші літаки Boeing та Airbus (фоторепортаж)

В аеропорту «Львів» триває літня навігація. Інтенсивні польоти та хороший трафік, додали і прильоти літаків нового покоління. Так за один день, львівське летовище відвідало одразу 3 літаки нових моделей Boeing та Airbus!

Йдеться про літаки Airbus A-320/321 Neo та Boeing 737 Max 8. Airbus A320/321 Neo літаки нового покоління оснащені новими більш тихими та економічними двигунами, поліпшеною аеродинамікою, великими вигнутими закінцівками крил (sharklets), зменшеною вагою, новим салоном зі збільшеними полицями для ручної поклажі і вдосконаленою системою кондиціонування повітря.

Вчора до Львова завітало одразу два літаки нового покоління Airbus. Літак A-320New авіакомпанії FlyNas, який прибув з міста Ріяд та борт A-321 Neo авіакомпанії Wizzair, який прилетів з Лондона та на англійській реєстрації.

Boeing 737 Max 8 літак нового покоління, головною відмінності якого є ефективніших та потужніших двигунів CFM International LEAB-1B. Також літак отримав новий салон Sky Interior, якого оснастили великими полицями для ручної поклажі, світлодіодною підсвіткою, яка змінює колір в залежності від етапу польоту. Також на борту нового літака в кожному ряді крісел є розетки для підзарядки телефонів чи інших пристроїв.

Boeing 737 Max 8 являється найновішим дітищем Boeing!

До міста Лева дані літаки прилітають під логотипами компанії Turkish Airlines та Lot Polish Airlines.

Фото: Юрій Танчин, Василь Садовий

 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!