До Національного музею Революції Гідності знову прийшли з перевіркою (фото)

Національний музей Революції гідності, де чотири дні тому були обшуки, заявляє, що тепер у них проводять експертизу будівництва музею. Про це повідомляє Національний музей Революції Гідності (Maidan Museum) у “Facebook”.

 “А в нас нова перевірка. Кажуть, «експертиза будівництва музею”! Не меморіалу, якого стосується слідство, а МУЗЕЮ, навіть проєктування якого не розпочиналося. Можемо підказати слідчим, де предмет їхнього інтересу, але не будемо заважати демонструвати свою “професійність”», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що 19 листопада правоохоронці прийшли до Музею Революції гідності з обшуком у справі про зловживання службовим становищем його посадовцями і привласнення бюджетних коштів в особливо великих розмірах.

Читайте також:   На Закарпатті на фермі заживо згоріли свині (фото)

Директор музею Революції Гідності Ігор Пошивайло на заяву прокуратури про можливе розкрадання коштів на будівництві Меморіалу Небесної сотні запевнив, що проблеми з будівництвом пов’язані з арештом території, де відбуваються слідчі експерименти, а на час перерахування коштів підрядник про це не знав і закупив матеріали для будівництва.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!