До новорічно-різдвяних свят родини Героїв прикрасять Меморіал Небесної Сотні

Напередодні свят, 21 грудня, родини Героїв прикрасять Меморіал Небесної Сотні. Портрети полеглих Героїв оздоблять гірляндами з ялинкових гілок, а також калини, яку родини зберуть у власних садах.

Як повідомляє пресслужба ЛОДА, о 10:00 годині, у Львівській духовній семінарії Святого Духа (м. Львів, вул. Хуторівка, 35) відбудеться спільна зустріч-молитва, яку очолить ректор Львівської духовної семінарії о. Ігор Бойко.

Відтак, родини сплетуть різдвяні гірлянди, з калиною та українською символікою, як символ пам’яті про загиблих рідних, Героїв Небесної Сотні.

Далі, о 14:00 годині, розпочнеться урочисте покладання різдвяних віночків до Меморіалу з портретами Героїв Небесної Сотні.

«На Різдво прийнято збиратися в родинному колі і святкувати з найближчими людьми. Однак, якщо у більшості в цей час різдвяний настрій, то для сімей, чиї рідні загинули, період свята найтяжчий. Адже нагадує про втрату, яку неможливо повернути. Ми продовжуємо започатковану традицію, покликану єднати родини Героїв Небесної Сотні та пом’якшити душевні рани наших сімей», — розповідають про ініціативу організатори заходу.

Приєднатися до зазначених подій запрошують усіх охочих.

Контактні особи серед організаторів: Леся Лиса тел:. 068-055-0123, Наталія Дигдалович тел:. 067-268-0188.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!