До шпиталю у Харкові вертольотом доправили двох поранених жінок-військовослужбовців (ФОТО, ВІДЕО)

Військовим вертольотом із району проведення ООС до Військово-медичного клінічного центру Північного регіону, що у Харкові, доправили двох жінок-військовослужбовців. Жінки-військовослужбовці отримали поранення на Донеччині 26 липня внаслідок ворожого артобстрілу.

Як повідомляє «Армія Інформ», на Донеччині ж у одному із військових мобільних госпіталів їм надано необхідну медичну допомогу і там же було ухвалено рішення стосовно евакуації військовослужбовців до Харкова.

Як повідомив провідний хірург ВМЦК ПнР підполковник медичної служби Сергій Шипілов, одна жінка-військовослужбовець прибула до них у важкому стані, інша — у середньому. Обидві родом із Сумщини.

Пацієнтка у стабільно важкому стані дістала торакоабдомінальне поранення з пошкодженням діафрагми, товстої та тонкої кішки, — каже підполковник медичної служби Сергій Шипілов, — Також в неї є металевий осколок в районі хребта. Наразі наші торакальні та нейрохірурги провели низку оперативних втручань в області грудної клітини, а також з метою видалення осколку з хребта. Зауважу, що при такому поранені можуть бути різного роду ускладнення, але ми робимо все можливе. Головне, що стан здоров’я її стабілізувався і вона тримається дуже добре.

Стосовно стану здоров’я іншої пораненої жінки-військовослужбовця офіцер сказав, що вона дістала непроникливе вогнепальне поранення живота та правої нижньої кінцівки. Стан здоров’я її залишається середньої важкості і її готують до оперативного втручання, що проводитиметься найближчими днями.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!