До участі у фестивалі «Ніч у Львові» запрошують волонтерів та мистецькі заклади

Опубліковано 24 Червня 2019 о 18:06

Цьогоріч фестиваль «Ніч у Львові» проходитиме з 12 до 14 липня. Насичена програма, живі емоції, неочікувані локації, неймовірні перевтілення, цікаві люди, незвичні інтерпретації та прекрасна атмосфера нікого не залишать байдужим.

Для участі у фестивалі запрошують львівські мистецькі заклади.

«Пропонуємо Вам долучитись до фестивалю, організувавши цікаву подію у вашому закладі (нічну екскурсію, театралізований/музичний виступ, майстер-клас). Реєстрація за посиланням», — зазначають організатори.

Окрім того, на «Ніч у Львові» шукають волонтерів: відповідальних, енергійних, веселих та креативних людей. Волонтери зможуть спробувати себе в організації масштабного проекту, здобути досвід у волонтерській діяльності та познайомитися з новими цікавими людьми. Аби стати волонтером, слід до 30 червня заповнити електронну форму.

Нагадаємо, вперше промо-акція «Ніч у Львові» відбулася у 2011 році, і з того часу вона переросла у масштабний фестиваль.

 «Ніч у Львові» відбувається кожного року для промоції та популяризації музейних установ міста, щоб кількість їх відвідувачів постійно зростала.

 

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM