До уваги львів’ян: у місті розпочалися раптові антитерористичні навчання

12 серпня координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Львівській області проводить раптові антитерористичні навчання. Тренування відбудуться на базі Львівського науково-дослідного інституту епідеміології та гігієни. Спецнавчання відбуватимуться в умовах максимально наближених до реальних, з елементами умовного захоплення заручників.

Як інформує «Варта1», з посиланням на СБУ у Львівській області, метою навчань є  перевірка взаємодії силових відомств, ДСНС та інших спеціальних служб в умовах потенційної терористичної загрози.

«Служба безпеки України просить мешканців та гостей Львова із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців. Під час навчань передбачено проведення обмежувальних заходів на окремих територіях, можливість перевірки документів громадян, догляду автомобільного транспорту. Тому СБУ просить громадян мати при собі документи, що посвідчують особу. Усі дії відбуватимуться у межах чинного законодавства та з безумовним дотриманням прав і свобод людини», — зазначається у повідомленні.

Громадян закликають у випадку виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження, отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій звертатися за номерами «гарячої лінії» УСБУ у Львівській області (032) 261-61-42, або телефонувати “102”.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!