Допомоги небайдужих потребує волонтер зі Львова

Андрію Бойко всього 24. Зовсім нещодавно він одружився. Надзвичайно активний та ідейний, проте у хвороби свої плани і, нажаль, вона не обирає кого “підкосити”.

Хлопцеві поставили жахливий діагноз, який шокував усіх: неходжкінська лімфома- рак лімфатичної системи.
Лікарі дають надію на життя та повне одужання, проте щ
об мати змогу боротися з недугою гостро бракує 342 000 гривень.

Христина Гурська, сестра Андрія розповідає: “Друзі та небайдужі люди!  Потребує Вашої допомоги наша родина, яка зіткнулася з хворобою віч-на-віч. На перший погляд звичайна простуда в 24 річного Бойко Андрія  виявилась підступною і важкою хворобою Дифузною В-великоклітинною лімфомою (Неходжкінська лімфома-рак лімфатичної системи). Ми почали боротьбу і віримо в перемогу над хворобою.
Вже пройшли 4 курси хіміотерапії і тривале стаціонарне лікування над побічними симптомами від негативного впливу лімфоми на організм Андрія (перикардія,неодноразове витягування рідини з пеневральної порожнини і стабілізування важкого стану). Зараз стан стабілізували, призначили 8 курсів хіміотерапії.

Залишилось пройти 6 курсів. Один курс коштує близько 57 000 грн (7651.51 zl (злотих)+ 700 zl препарат, який колять між курсами. Інтервал між курсами 2 тижні.

Нажаль в нас закінчуються фінансові можливості в боротьбі. Просимо Вашої допомоги,як в поширенні інформації так матеріальної та молитовної”

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ПЕРЕРАХУНКУ КОШТІВ:

Картка ПриватБанк

5168 7426 0453 1255 отримувач Бойко Світлана (мама Андрія)

Телефон Мами Світлани
( 097) 612 70 92
Телефон Сестри Христини
(097) 603 52 95

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!