«Дорога не пробачає»: водіям області нагадують про необхідність дотримання ПДР

Опубліковано 12 Листопада 2019 о 13:21

Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації вкотре нагадує про дотримання правил безпеки дорожнього руху гостями та мешканцями області.

Щоб запобігти дорожньо-транспортним пригодам, а відтак, зменшити кількість травм на автомобільних шляхах, на території Львівської області встановили інформаційні борди.

Загалом, розмістили 80 щитів, які демонструють наслідки порушення правил дорожнього руху, зокрема перевищення швидкості. Зазначимо, що 75 з них встановили на території області, а ще 5 — у Львові.

«Ми розуміємо, що найвища цінність у державі — це збереження життя людей. Тому дорожня безпека, безперечно, є одним із пріоритетів. Львівська обласна державна адміністрація і надалі продовжуватиме робити усе від нас залежне для того, щоб знизити травматизм на дорогах області», — зазначив в. о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку облдержадміністрації Роман Кокотайло.

У департаменті започаткували ще одну ініціативу #візьмидитинузаруку. Відтепер, переходячи проїзну частину дороги, помітки біля «зебр» нагадуватимуть батькам про важливість переведення дитини через пішохідний перехід за руку.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM