Досить “грати” пенсіонерами: акція протесту під ЛМР (фото, відео)

Сьогодні о 13:00 год., на площі Ринок, біля входу в міську раду, відбувається #ФейсМоб № 1. Про це інформує “Варта1”.

До протесту закликали долучатися мешканців Львова, яких не влаштовує якість перевезення у міському транспорті (особливо після необгрунтованого підняття тарифу на проїзд):

  • Невідповідність транспортних засобів жодним нормам.
  • Недотримання інтервалу руху та кількості автобусів на маршрутах, що призводить до довготривалих очікувань транспорту, та неможливість скористатись послугами перевізників (щоб хоч би якось “влізти” в них), особливо у часи найбільшого навантаження.
  • Невидача (облікованих) квитків та необлікований рух готівки у перевізників.
  • Не бажання вже третій рік поспіль, ввести електронний квиток, та притягнути до відповідальності винних у постійному гальмуванні цього процесу. Ігнорування думки мешканців міста, висловлених у кількох петиціях, щодо цього питання.
  • Маніпулювання фіктивними зверненнями (від перевізників), для обгрунтування підвищення вартості проїзду.

Як повідомили організатори, якщо мерія не почує львів’ян протести будуть постійними. На дану акцію ніхто з представників мерії не прийшов до людей.

Обурені люди очікують на аргументи щодо підняття вартості проїзду та якісних умов перевезення. Протестувальники нагадали про масові ДТП з маршрутками, які розвалюються на дорогах і, наразі, є смертельно небезпечними для пасажирів та пішоходів. 

Протест відбувся під гаслами: “Ганьба виконкому!”, “Ні — підвищеному тарифу”.

Фото та відео: “Варта1”Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!