Дружина львівського ексгубернатора стала секретарем госпітальної ради

Сьогодні, 18 березня, відбулися установчі збори госпітальної ради госпітального округу Львівської області. Присутні обрали заступника голови ради та секретаря. Про це повідомили в пресслужбі Львівської облради.

Заступником голови ради став заступник голови Львівської облради Євген Гірник. А секретарем ради — лікар-педіатр Андріана Мальська, яка також є головою Опікунської ради Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ». До слова, Андріана Мальська — дружина Маркіяна Мальского, який у 2019 році обіймав посаду голови Львівської ОДА.

Їхні кандидатури, запропоновані головою госпітальної ради та заступником голови Львівської ОДА Іваном Собком, одноголосно підтримали присутні члени органу.

«Надалі, якщо епідситуація дозволятиме, запросимо в раду голів ОТГ та керівників лікарень і будемо разом вивчати фінансово-економічну, кадрову ситуацію кожного медичного закладу нашої області. Маємо швидко, оперативно представити бачення госпітального округу нашої області, виділити конкретні проблеми й напрацювати дорожню карту їх усунення», — обговорили на зборах.

Попри те, що основні сили зараз скеровані на боротьбу з ковідом, водночас, потрібно дбати про якісну систему медичного забезпечення області. Йдеться насамперед про заклади охорони здоров’я, які у підпорядкуванні не достатньо спроможних громад.

Нагадаємо, госпітальна рада — це дорадчий орган, який складається з представників власників кожного стаціонарного закладу. Представників делегують місцеві ради громад, у власності яких перебуває даний заклад. До складу госпітальної ради Львівщини входить 21 особа.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!