“Думав, на передовій грохнули”: депутат райради на Львівщині, який принизив атовця, склав повноваження (відео)

На Львівщині депутат Бродівської районної ради Василь Маховський, який напередодні у грубій формі образив ветерана російсько-української війни, зняв із себе депутатські повноваження.

Про це він повідомив журналістам  ТРК «Броди».

Інцидент, між депутатом Василем Маховським і військовим Миколою Федорчуком, стався через дописи в соціальній мережі “Facebook”. Депутат назвав останнього “пеньком обісцяним”, а також написав, що думав, що атовця “вже грохнули на передовій”.

“Сьогодні, на сесії Бродівської районної ради попросив слова ветеран російсько-української війни, офіцер ЗСУ Микола Федорчук. Він зазначив: «Хочу звернутися до депутатів з приводу захисту честі і гідності»… Далі розповідає, як ганьбить районну раду депутат Василь Маховський, не добираючи слів у своїх дописах в соцмережах”, — пишуть у “Facebook”-спільноті “Броди. За лаштунками”.

Зокрема, депутат Маховський у непристойній формі публічно висловив пораду Президентові України, як забрати воїнів з ОРДЛО, на що Федорчук відреагував досить толерантно: «Ви я бачу уже з проблемами району розібрались. Що аж за геополітику взялись». У відповідь пан Маховський дуже агресивно відреагував на такий коментар, написавши: «ДАВНО Я ТЕБЕ ПЕНЬКА ОБІСЦЯНОГО НЕЧУВ ВЖЕ ДУМАВ ЩО НА ПЕРЕДОВІЙ ГРОХНУЛИ. АЛЕ ЯК ВИЯВИЛОСЯ ЛИХЕ НЕГИНЕ» (форму написання Caps Lock’ом і пунктуацію збережено з оригінального допису, який подаємо нижче).

Маховський визнав некоректність своїх висловлювань. У своєму виступі він, зокрема, наголосив, що його слова не стосуються всіх АТОшників, оскільки це була персональна переписка. «Я прийняв рішення скласти із себе, депутата Бродівської районної ради, повноваження, тому що мушу нести й політичну відповідальність за свої слова», — сказав він у коментарях журналістам.

Також він зазначив, що найближчим часом прозвітує про свою роботу як депутата перед виборцями.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!