Думав проскочити, але не цього разу: патрульні затримали водія, який проїхав залізничний переїзд на заборонений сигнал світлофора (відео)

Опубліковано 25 Червня 2019 о 14:02

Залізничний переїзд на вулиці Луганській. У тягучці їде патрульний автомобіль, а попереду автомобіль “Mitsubishi”, водій якого очевидно дуже поспішав, адже порушив на очах поліцейських.

Позашляховик не зупинився, коли на залізничному переїзді спрацював сигнал заборони на світлофорі, пише прес-служба патрульної поліції у Львівській області. 

З відео видно, що водій мав час зупинитися, але цього не зробив чим порушив правила дорожнього руху, а саме п. 20.2 (під’їжджаючи до переїзду, а також починаючи рух після зупинки перед ним, водій зобов’язаний керуватися вказівками і сигналами чергового по переїзду, положенням шлагбаума, світловою та звуковою сигналізацією, дорожніми знаками і дорожньою розміткою, а також переконатися в тому, що не наближається поїзд (локомотив, дрезина)).

А також, п. 20.5в (рух через переїзд забороняється, якщо: увімкнено заборонний сигнал світлофора чи звуковий сигнал незалежно від наявності та положення шлагбаума.

Патрульні зупинили порушника і склали протокол з ч. 2 ст. 123 КУпАП (в’їзд на залізничний переїзд у випадках, коли рух через переїзд заборонений, — тягне за собою накладення штрафу в розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника чи без такого або позбавлення права керування транспортними засобами на термін від шести місяців до одного року з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника чи без такого або адміністративний арешт на термін від семи до десяти діб з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника чи без такого).

Тепер рішення за судом. 

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM