Дуже дивне затримання: з’явилися подробиці у справі дитячого лікаря-невролога, яка вимагала хабара у матері дитини-інваліда

Опубліковано 9 Квітня 2019 о 16:00

Як повідомив головний лікар міської дитячої клінічної лікарні Дмитро Квіт, лікарку-невролога неврологічного відділення поліція затримала з підозрою в отриманні неправомірної вигоди за дуже дивних обставин. Пакет із грішми виявили в ординаторській між столом та диваном, де є постійний потік людей. На пакеті з грішми відбитків пальців лікарки не виявили. Адміністрація лікарні просить правоохоронні органи про об’єктивне розслідування.

Про це пише прес-служба міськради Львова. 

«Характер дій правоохоронців був дуже дивним. Вони увірвалися в сонний час у відділення без пред’явлення дозволу на обшук. Обшуки тривали впродовж трьох годин: спочатку — у кабінеті завідувача відділення, а потім — в ординаторській, і там між столом і диваном знайшли пакет із грішми. На пакеті жодних відбитків пальців лікарки правоохоронці не виявили. Та й пакет виявили саме в ординаторській, де є постійний потік людей — заходять лікарі та пацієнти. Однак, лікарку, попри відсутність підстав для затримання, забрали для допиту та подальших слідчих дій. Згодом, їй стало погано, тож її госпіталізували в лікарню», — розповів Дмитро Квіт.

В адміністрації лікарні зазначають, що засуджують будь-які дії персоналу щодо отримання неправомірної вигоди. Якщо такі факти будуть підтверджені, лікарня проситиме у правоохоронних органів об’єктивного розслідування.

Нагадаємо, що сьогодні у Львові, під час отримання хабара, затримали лікарку-невролога неврологічного відділення дитячої клінічної лікарні. За версією правоохоронців, 61-річна львів’янка, лікар-невролог вимагала та отримала від 30-річної мешканки Яворівського району, матері дитини-інваліда, неправомірну вигоду у розмірі шість тисяч гривень, за видачу витягу з медичної картки хворої дитини для подальшого оформлення державної соціальної виплати для дітей-інвалідів, віком до вісімнадцяти років.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM