Дві школярки з Київщини отруїлись пігулками після спонукання відео в інтернеті: одна дівчинка померла

У вівторок, 16 лютого, у Боярці, в академічному ліцеї «Гармонія», який підпорядковується Боярській територіальній громаді Фастівського району, сталась трагедія. Згідно з оперативними даними, дві учениці сьомого класу вжили невідомі пігулки, внаслідок чого отруїлись. Про це повідомили у Київській ОДА.

На жаль, одну дівчинку не вдалось врятувати. Натомість, друга школярка знаходиться в лікарні в стані середньо стабільному.

“Дві дівчинки подивилися відео в інтернет-додатку, щось на кшталт “Випий 40 таблеток “Дротаверину” і подивись що буде”. Вони пішли в аптеку, купили цю речовину і випили кожна по 40 таблеток. Вони вийшли на перерві, купили пігулки й вжили їх у ліцеї в туалеті. Загиблій дівчині 13 років, а тій що жива — 12. Це 7 клас. Вони однокласниці”, — розповіла представниця правоохоронних органів Марія Дідковська-Бідюк.

На місці події працюють слідчо-оперативна група Фастівського районного управління поліції, кіберполіція і ювенальна превенція поліції Київщини. Наразі, правоохоронці з’ясовують обставини трагедії, опитують свідків. Поліцейські встановили провізорів, які зізналися у тому, що продали лікарський препарат дітям.

У поліції додали, що враховуючи те, що препарат «Дротаверин» є аналогом препарату «НО-ШПА» і відпускається без рецепту, слідчі невідкладно направили листи до Держлікслужби України щодо законності продажу лікарських препаратів дітям та до Департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації щодо запобігання таких порушень у майбутньому.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!