Двох громадян Великої Британії та їхнього провідника-молдаванина затримали на Одещині (фото, відео)

Опубліковано 13 Лютого 2019 о 16:12
Охоронці кордону затримали трьох правопорушників на кордоні з Молдовою, неподалік селища Яськи, що на Одещині, безпосередньо під час їхнього переправлення по річці на маломірному плавзасобі.
Встановлено, що двоє громадян Великої Британії мали намір незаконно потрапити на територію України. З цією метою британці звернулися по допомогу до громадянина Республіки Молдова та інших його співвітчизників, які за грошову винагороду, у незаконний спосіб, переправили їх на територію України.

За незаконний перетин кордону обох затриманих громадян Великої Британії притягнуто до адміністративної відповідальності та передано правоохоронцям Республіки Молдова. Разом з тим відтепер їм на 5 років заборонено в’їзд на територію України.

Стосовно громадянина Молдови було розпочато кримінальне провадження за незаконне переправлення осіб через державний кордон України. Йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном 2 місяці.

У ході розслідування, проведеного спільно із прикордонною поліцією Республіки Молдова, встановлено особи й інших громадян Молдови, що причетні до цієї оборудки.

Слідчі дії тривають.

 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM