Двох підприємців-махінаторів судитимуть у Львові

Опубліковано 8 Квітня 2019 о 17:15

Прес-служба прокуратури  Львівської області повідомляє, що за процесуального керівництва Львівської місцевої прокуратури №1 слідчими Сихівського відділу поліції, у супроводі оперативників Управління захисту економіки у Львівській області, завершено досудове розслідування стосовно директора львівського підприємства, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.191 КК України (заволодіння коштами, шляхом зловживання службовою особою своїм становищем, вчиненого у великих розмірах) та ч.2 ст.366 КК України (видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).

З’ясувалось, що 39-річний бізнесмен вніс неправдиві відомості до акту приймання виконаних будівельних робіт щодо реконструкції вторинних відстійників на каналізаційних очисних спорудах у Дрогобичі. Це при тому, що фактично частину цих робіт виконано не було.

Зловмисник завищив вартість виконаних підрядних робіт, ціна яких, згідно з висновком судово-будівельної експертизи, становить понад 457 тис. грн.

Надалі, на підставі вказаних актів, 27.12.2017, комунальне підприємство перераховує ТзОВ гроші, які директор-махінатор кладе собі у кишеню.

Крім цього, у кримінальному проваджені пред’явлено обвинувачення і 48-річному підприємцю з Дрогобича за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.367 КК України (неналежне виконання службовою особою, своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки).

Досудове розслідування встановило, що між вказаною особою та комунальним підприємством Дрогобицької міської ради укладено договір щодо здійснення цією особою технічного нагляду за проведеними підприємством роботами.

Проте, службовець неналежно виконав покладені на нього обов’язки щодо здійснення технічного нагляду за будівництвом, відповідністю обсягів та якості виконаних робіт технічним умовам та стандартам, що призвело до завищення обсягів виконаних робіт на загальну суму понад 457 тис грн.

Тепер за вчинене один із фігурантів може потрапити за ґрати на 8 років, а інший – на 5.

Вирок правопорушникам виноситиме Сихівський районний суд м. Львова.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM