Двох поліцейських у Франківську, які принижували неповнолітніх, звільнять із роботи

Опубліковано 4 Червня 2020 о 16:34

Мешканець Івано-Франківська поскаржився на дії поліцейських, які, перевищуючи свої повноваження, неадекватно спілкувалися, принижували його сина і товариша. Чоловік надав поліцейським аудіозаписи розмови.

Головне управління Національної поліції у Івано-Франківській області провело службове розслідування, під час якого перевірена інформація щодо неправомірних дій працівників Івано-Франківського відділу поліції, повідомили у пресслужбі обласної поліції.

З аудіо вдалося встановити особи полісменів. Ці працівники більш як 10 років працюють у правоохоронних органах.

За порушення вимог Закону України «Про Національну поліцію», керуючись Дисциплінарним статутом Національної поліції України, двох поліцейських звільнено з органів Національної поліції, а ще одного працівника знято із заміщеної посади. Водночас, начальнику Управління превентивної діяльності оголошено сувору догану, а т. в. о. заступнику начальника ГУНП обласної поліції суворо вказано на відсутність належної профілактичної роботи у підпорядкованому підрозділі, у зв’язку з нетривалим терміном перебування на заміщеній посаді (3 дні), — інформують у поліції.

Поліція повідомляє, що матеріали службового розслідування будуть направлені до Державного бюро розслідувань.

Нагадаємо, що неповнолітніх франківців обматюкали й принизили поліцейські у відділку: один із хлопців записав усе на диктофон (аудіо).

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM